hoşgeldiniz

Kurumsal Baskı Merkezi 2006 yılından beri farklı isimlerle faaliyet gösteren bir kuruluştur, günümüz teknolojisine ayak uydurarak müşterilerinin talepleri üzerine online satış mağazasını kurmuştur.

Farklı tasarım anlayışı ve kaliteli uygun fiyatlı baskı teknikleri ile sektörde yerini almıştır.

Çevreci Üretim

Doğaya saygı ilkesiyle çevreci üretim için FSC belgeli ürünler kullanıyoruz. Kağıt üretiminde kullanılan her bir ağacın yeniden yeşerdiğinden emin olarak duyarlılığımızı sürdürüyoruz. Global anlamda çevreye verdiğimiz olumlu ve olumsuz her türlü etkinin takipçisiyiz. Ormanlarımıza ve doğal hayata saygımız bizim için bir zorunluluk değil, bir görevdir.

Kalite Anlayışımız
İş yetkinliği anlayışı ve AR-GE çalışmaları ile sektördeki yenilikleri takip ederiz, Tedarikçi seçiminde kaliteye riayet, Ürün üretiminde standart gerekliliklerin uygulanması ve kusursuzluk anlayışına sistemli bir yaklaşım sergileriz.
 
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri odaklı hizmet , güvenilirlik ve süreklilik güvencesi. Müşteri memnuniyeti ilkelerine sadakat ve doğru bilgilendirme, zamanında ürün teslimi, Objektif ve sübjektif hizmet kalitesi. Talepleri anlamak üzere iletişim kurmak, Müşteri taleplerini her şartta karşılamak, verilen sözlere sadakat.