Kartvizit Baskı Merkezi’ nde İhtiyacınız olan kartvizitlerle ilgili işlerde profesyonel çözümler bulabilirsiniz.
Son sistem baskı makineleri ile baskı kalitesini seveceksiniz.

Sipariş adımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Kartvizit Modelinizi Seçin

Kartvizitler sayfasından sektörünüzle ilgili modeli seçebilir veya farklı model isteğinde bulunabilirsiniz.

Siparişinizi Verin

İstediğiniz kart tipini seçtikten sonra sepetinize ekleyip siparişinizi verebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçerek gerekli bilgileri alacaktır..

Siparişinizi Hazırlayalım

Tüm materyaller hazır olduktan sonra, üretime geçilir, üretim aşamasında kalite kontrole dikkat edilir, üretim sonrası ürünleriniz hazırlanıp paketlenir ve adresinize kargolanır.

Kartvizit Türleri

Günümüz teknolojisi ve baskı kalitesi ile kartvizit seçeneği oldukça fazladır.
Aşağıda kartvizit modellerimizin ne özelliklerde olduğunu görebilirsiniz.

Ekonomik Kartvizit :
Ekonomik kartvizitler, toplu kartvizit dağıtımlarında tercih edilen kart türüdür, 350 gr tek yüze, renkli olarak basılır.

Standart Kartvizitler :
Standart kartvizitler, piyasada en yaygın kullanılan kartvizit türüdür, kağıt gramajı 350 gr kuşe şeklinde basılır.
Bu kartvizitlerde renk sınırlaması olmaz, istediğiniz baskıyı yapabilirsiniz, mat veya parlak selefon kaplaması ile dayanıklıdır. Kurumsal firmalar bu tarz kartvizitleri kullanırlar

Kabartma Laklı Kartvizit :
Kabartma laklı kartvizitler, standart kartvizitlerden farklı olarak, kullanılan özel bir lak maddesi ile kabartma özelliği kazandırılır, logo, isim gibi vurgu yapılmak istenen alan kabartma lakla kaplanır,
bu kartvizitlerde sadece mat selefon uygulaması vardır.

Sıvamalı Kartvizit :
Sıvamalı kartvizitler, iki tane 350 gr kart birbirine yapıştırılarak elde edilen 700 gr kalınlığında kartvizittir. Bu kartvizitler vip kart sınıfındadır, oval veya düz kesim yapılabildiği gibi, özel kesimde yapılabilmektedir.

Gümüş & Altın Yaldızlı Sıvamalı Kartvizit :
Yaldızlı kartvizitlerimiz normal sıvamalı kartlarımıza, istenilen alanlara gümüş veya altın yaldız uygulaması yapılır, vip kartvizittir, kabartma lak ve özel kesim özelliği bulununr.

Şeffaf Kartvizit :
Pvc kartvizit olarak ta adlandırılan bu kartlar, 500 micron kalınlığında şeffaf özellikte plastik kartlardır, kabartma lak özelliği bulunan bu kartlar, oval kesime sahiptir ve tek yöne baskı yapılır.

Gümüş & Altın Yaldızlı Kartvizit :
Bu kartlarımız, standart 350 gr kuşe kağıda, yaldız uygulaması yapılarak kullanılır, tek yüze baskı yapılır, kağıdın arkası beyaz olur, veya arka yüze renkli baskı yapılabilir.

Gofreli Yaldızlı Kartvizit :
Gofre, kağıda klişe ile baskı yapılarak kabartma verme özelliğidir, kabartma etkisinden dolayı tek yüze baskı yapılabilmektedir, dilerseniz arka yüzeye renkli baskıda yaptırabilirsiniz